hllmrt

Kayıtlı Üye
Level 1
Katılım
Eki 7, 2021
Mesajlar
37
NZR
5.0500₺
Çekimlerim
50
Oyunu oynayanlar biliyordur, League of Legends dünya şampiyanası başladı. Bu yıl aslında Çin'de düzenlenecekti ama covid yüzünden seyahat etmenin zorlaşması sebebiyle İzlanda'ya taşındı.
Nizore3.png

Büyük efsane Faker ise belli bir süre ara verdikten sonra bu yıl tekrardan Worlds sahnesine çıkacak. Ülkemizi ise Galatasaray esports temsil edecek ama önce Play in elemelerini geçmesi gerekiyor. Play in geçtiğimiz gün başladı ve galatasaray epey sürpriz bir şekilde 2-0 ile açılış yaptı ama dün 2 maçı da kaybederek 2-2 durumuna geldiler.

Play in maçları yarın devam edecek ve temsilcimiz Galatasaray'da sahne alacak.

Sizler takip ediyor musunuz? favori takımınız kim? Galatasaray sizce gruplara kalabilecek mi?
 

furkan

Kayıtlı Üye
Level 1
Katılım
Eki 8, 2021
Mesajlar
1,393
NZR
6.5340₺
Çekimlerim
330
Yıllardır Türk Leauge Of Legens E-sports takımları çok saçma hatalar yaparak uluslararası turnuvalarda ileriye gidemeden veda ediyor. Yani her sene tecrübe elde edip geri geliyoruz. Ama bir sonraki sene hep bir hata yapıyoruz. Oyuncular desen onlarda kötü değil ama. O sahneye çıkınca bambaşka biri olup çok saçma kararlar verip hata yapıyorlar. Galatasarayın adcsi aşırı kötü bir turnuva geçirdi yani neredeyse düşmana hasar veremeden biten maçlar oldu. Koç bunları görüp bir karar almıyormu niye Adc değişikliği yapmıyor veya bir b c d planları yokmu. Hani top lane kötü bir oyun geçiriyorsa ne yapılmalı. Mid lane veya diğer koridorlardaki rollerde ki oyuncular kötü bir oyun geçiriyorsa yapılması gereken şeyler olmalı. Bu turnuvada Galatasaray için aşırı beğendiğim tek şey mid laneydi Bolulu gerçekten mükemmel oynuyor. Hani bir bakıyorsun diyorsun bu adamın skoru yok rakibi kaç katkı vermiş. 10 dakika sonra bakıyorsun oyunu kazandıran isim oluyor. Muazzam oynadı gerçekten maçlarda
 
Üst