BİLGİ Knight Online Hikayem

Mtntn26

Kayıtlı Üye
Level 1
NZR
6.8600₺
Çekimlerim
150
Nizore.jpg
2007 2008 yıllarında okulda sürekli konuşulmaya başlayan , yok solucan kestim , yok fare kestim , muhabbetlerine kulak verip neymiş bu oyun diye merak edip , arkadaşların gelip benim PC ye de yüklediği ve hep birlikte oynamaya başladığımız oyun.

Oyunu iyice öğrendikten sonra sürekli bi lvl kasma karakteri güçlendirme çabasına girdim ve bağımlısı oldum diyebilirim. Sabah okula gitmeden 1 saat önce kalkıp bilgisayarı açıp bu oyunu oynardım. Geceleri bilgisayarı açık bırakıp sabaha kadar kendi kassın diye koxpa bırakırdım.

Hey gidi günler hey 😂 koxpla tanıştıktan sonra 2 char 3 char açmaya başladım daha zevkli olmaya başladı. O zamanlar gm ler çok ban atmıyordu, koxp serbesttir , koxpu olmayan partiye giremiyordu lvl kasmak zordu.

Daha da hırslandım daha çok char açmak bu oyundan para kazanmak istedim ama bilgisayarımın özellikleri yetmiyordu. Gittim yeni bir bilgisayar aldım artık 8-10 char açabiliyordum ve gerçekten iyi paralar kazandım. Ama iyice asosyal olmuştum. Bilgisayar başından kalkmaz oldum ama oyundan aldığım zevk ve gelen para buna değer diyordum.

2018
yılına kadar bu oyunu oynadım ve artık knight online yönetimi koxpa dur demişti charlar. Sürekli banlanıyordu ve oyunu bıraktım. Aslında knight online bırakılmaz ara verilir😂 Oyunu bıraktıktan sonra gerçek hayatın dışarıda olduğunu gördüm. Ama halen ara sıra aklıma gelip oyuna giriyorum bir kaç saat oynayıp zevkimi alıp çıkıyorum. He sorarsanız pişman mıyım değilim. Gençken yapabiliyorken yaptım. Halen koxpla para kazanmak mümkün ama işini iyi yapman lazım. Yoksa banı kafana çalıyorlar. Uzun lafın kısası benim knight online hikayem bu şekilde. Sizde kendi hikayenizi yorumlara yazarsanız bizde öğrenmiş oluruz.
Hayırlı forumlar.