FM 2022 Türk Wonderkidler

mtersoz

Kayıtlı Üye
Level 1
NZR
22.9500₺
Çekimlerim
50
A201B4A6-4CB2-4434-A3D5-B3E4131F3780.jpeg
Merhaba arkadaşlar bu yazıda Oyunun Türk wonderkidlerini paylaşacağım, hem bilgi hem oynarken oyuncuları deneme imkanınız olabilir..
Hazırsak başlayalım;

Önceki senelerde de, gerçek hayattan esinlenerek futbolcuların gelişimine katkı sağlayan SEGA yapımcıları bu dönemde de hem yabancı hem de TÜRK futbolcuları yakından takip ediyorlar olsa gerek bana göre gereken önemi ve düzeni vermişler gibi görünüyor.

İlk olarak, İlerleyen dönemlerde Milli Takımımızda göreceğimiz genç kalecimiz, Doğan Alemdar ile başlayalım.

Bana göre Doğan, kalitesini Rennes’de gösterecektir. Ligue 2 takımlarına kiralanması ve uzun yıllar yurtdışında gelişimine devam etmesi kariyerinde daha önemli olacağını düşünüyorum.

Solbek mevkiine geçecek olursak, herkes Rıdvan Yılmaz yazabilir fakat ben, Lyon alt yapısından yetişen Melih Altıkulaç’ı yazıyorum. Melih henüz 19 yaşında ve gelişime açık bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Samsunspor da başlaması Türkiye kariyerinin bir avantaj olduğunu da göz ardı etmemek gerekir. Hızı ve etkili deparlarıyla bu sezon ismini duyuracak futbolculardan..

Sağbek mevkiisiyle devam edelim, Kuşkusuz yazılacak isim Bünyamin Balcı..

Oynadığı futbol, sahaya yansıttığı karakter, sağlam ileri çıkışlarıyla yeni bir Gökhan Gönül doğuyor diyebiliriz..

Sıra, Stoperlerde..

Serdar Saatçi ve Ozan Kabak

Sergen hoca Vida’nın sakatlanmasıyla Genç Serdarı oyuna sürerek ona verdiği önemi göstermişti. Bana göre Necip’ten sonra Beşiktaş’ın vazgeçilmez oyuncularından olabilir Serdar.. Yolun açık olsun genç adam.. Oyunda da, 1.lig ve 2.lig takımlarına kiralanıp tecrübe kazanılması sağlanabilir.

Ozan Kabak için çok birşey yazmaya gerek yok sanırım. Bana sorarsanız, Stuttgart da devam etmeliydi..

ve Defansif Orta Saha..

Eyüp Aydin..

Bu ismi uzun yıllar duyacağız gibi, maalesefki Türk Asıllı Alman futbolcu.. 16 yaşında olmasına rağmen Fizik, Hız, Şut, Teknik rakamları oyunda bile gelişmiş durumda. Umarım Kuntz Hoca bu adamı bir an önce kapar..

Merkezi Orta Saha, Bu Sezon Çıkış yaptıkları için bu 2 futbolcuya yer verdim, fakat seçeneğimiz çok Türk Milli Takımı bu konuda çok sıkıntı çekmeyecektir diye düşünüyorum..

Emre Demir ve Can Bozdoğan..

Emre bu sezon sonunda Barcelona’ya gidiyor.
Hikmet Karaman hocaya buradan teşekkürlerimizi sunalım.. Dünyaya bir yıldız kazandırdı.. Can için Beşiktaş bir Sıçrama tahtası olabilir. Bu süreçte de kendisi bu şansını boşa kaçırmadı hiç..

Yavaş yavaş İlk 11’mizi bitiriyoruz ve Hücum Hattı..

Ofansif Sol Açık, bu pozisyon, oyunda bütün T.Direktörler için önemli pozisyondur, en azından benim için öyle..

Naci Ünüvar diyorum..

Türk Asıllı Hollandalı futbolcu, henüz ne Genç Milli takımda, Ne de A milli takımda forma giydi. Bir an önce Kapmamız gereken bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.. Oyunda da Teknik ve Orta Yapma rakamlarına bakarsanız, Sol Açığın tek kullanılabilir futbolcusu olarak görüyorum..

Ofansif Sağ Açık, pozisyonundayız.. Antalyaspor’un Genç ve Hızlı Futbolcusu Gökdeniz Bayrakdar..

bu bölüme fazla bir şey yazmayacağım, Oyunda Sağ açığa koyun anlayacaksınız..

ve geldik, Santrafor bölgesine..

Altınordu’nun genç Pivotu, Enis Destan..

Herkes bu sezon Transfer yapmasını bekliyordu ama şaşırttı. Uzun yıllar Adından söz ettireceğe benziyor.. Ben oyun stilini Zlatan İbrahimoviç’e şimdiden benzetiyorum..

Kaleci, Doğan Alemdar
Sağ Bek, Bünyamin Balcı
Sol Bek, Melih Altıkulaç
Stoper, Serdar Saatçı
Stoper, Ozan Kabak
Defansif Orta Saha, Eyüp Aydin
Merkez Orta Saha, Emre Demir
Merkez Orta Saha, Can Bozdoğan
Ofansif Sol Açık, Naci Ünüvar
Ofansif Sağ Açık, Gökdeniz Bayrakdar
Santrafor, Enis Destan

Taktiğim, 4-1-2-2-1

Okuduğunuz için teşekkür ederim, Sizlerde İlk11’lerinizi yazabilir, yorumlarda bulunabilirsiniz..